Pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 1998 v oblastiach maloobchodného a veľkoobchodného predaja, montáží a servisu:

  • kamerových systémov – priemyselnej televízie – CCTV
  • elektronických zabezpečovacích systémov – EZS
  • video a audio vchodových systémov
  • prístupových a dochádzkových systémov
  • elektronických požiarnych systémov – EPS

V roku 2002 sme sa stali certifikovaným montážnym partnerom firmy Jablotron, ktorá je naším výhradných dodávateľom elektronických zabezpečovacích systémov dodnes. Našim klientom ponúkame odbornú certifikovanú inštaláciu zabezpečovacích systémov s príslušnou certifikáciou podľa noriem STN a požiadaviek Asociácie poisťovní SR.

V priebehu rokov sme postupne získali veľa skúseností v oblasti montáže zabezpečovacích systémov priamo finálnemu zákazníkovi. Na realizáciu zákaziek využívame najnovšie technológie a snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám našich klientov, ktorým poskytujeme plnú záručnú aj pozáručnú podporu a samozrejme v prípade potreby aj ďalšiu poradenskú činnosť.

Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení a seminárov týkajúcich sa najmodernejších technológií bezpečnostných systémov, aby sme vedeli vyjsť v ústrety každému zákazníkovi.

Dodávky, montáže a servisy sme realizovali pre rodinné domy, penzióny, hotely a menšie či stredne veľké firmy v mnohých odvetviach.  Na požiadanie spracujeme konkrétnu ponuku zabezpečenia bezplatnou obhliadkou Vášho majetku tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri minimálnych investíciách. U nás sa montážou starostlivosť o zákazníka nekončí ponúkame služby poradenstva cez telefón, záručný aj pozáručný servis a pravidelné revízne prehliadky.

Malo a veľkoobchod

Zároveň sme veľkoobchodnými partnermi Jablotronu a našim odberateľom umožňujeme nákup zabezpečovacej techniky pre ich vlastné montáže v rovnakých cenových hladinách ako v Jablotron Slovakia. Prevádzkujeme kamennú predajňu so skladovými zásobami pre možnosť rýchleho odberu.

Cenové ponuky a obhliadky objektu

V prípade záujmu o zabezpečenie Vášho majetku nás kontaktujte na tel.čísle: 0905 407 238 a dohodneme s Vami osobnú obhliadku.

Na jej základe Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku a poskytneme množstvo dôležitých informácii, ktoré Vám pomôžu rozhodnúť sa, aké riešenie zabezpečenia je práve pre Vás to najvýhodnejšie. Obhliadka Vás k ničomu nezaväzuje a je bezplatná!

Dôverujte profesionálom a inštaláciu svojho zariadenia zverte autorizovanej spoločnosti s platnou licenciou o poskytovaní technickej služby. Len tak bude zariadenie slúžiť Vám a svojmu účelu.

Tešíme sa na spoluprácu.